Naga MarketsMieczysław Siudek został gościem pierwszej odsłony

Juliusz Cezar powiedział kiedyś, że nauczycielem wszystkiego jest praktyka. Jednak na rynkach finansowych, praktyka bez wcześniejszego poznania teorii może skończyć się tragedią. Odpowiednie przygotowanie oparte o poznanie zasad, którymi rządzi się rynek finansowy pozwoli zaoszczędzić zarówno pieniądze jak i własne nerwy. Kluczowe jednak jest, aby wzorce czerpać z odpowiednich źródeł.


Dlatego też portal Comparic.pl wraz z pomocą partnera – Purple Trading rozpoczyna nową serię edukacyjną „Rozmowy Traderów”, w ramach której porozmawiamy ze znanymi i cenionymi traderami.

Mamy wielką nadzieję, że “Rozmowy Traderów” odsłonią przed Wami ciekawe i wartościowe doświadczenia naszych gości, ich różnorodne punkty widzenia na trading i zróżnicowane sposoby radzenia sobie z rynkiem. Z ciekawością sprawdzimy, które aspekty tradingu są dla naszych gości uniwersalne, a które indywidualne – jak się domyślamy, sposobów na trading może być wiele. Liczymy na to, że formuła swobodnej rozmowy oraz interakcja między Wami a naszymi gośćmi przyniesie wielopoziomowe spojrzenie na trading i pozwoli podjąć polemikę z Waszymi pytaniami oraz wątpliwościami.

Serię „Rozmowy Traderów” rozpoczniemy z wysokiego „C”. 7 października, o 19:00 pierwszym gościem będzie Mieczysław Siudek, który pracował jako makler, dealer walutowy, zarządzający TFI, wreszcie handlował w trading roomie u twórcy metody OverBalance – B.Gilmore’a.  Zdecydowanie największy ekspert inwestowania w oparciu o geometrię rynkową i wolumen w Polsce, który tej techniki uczył tych.. najbardziej znanych. Co może przekazać polskim traderom? Dowiedz się, zapisując się na webinar.

Na naszej grupie facebookowej, można proponować zarówno pytania dla naszych gości, jak również kandydatów na gości w kolejnych webinarach. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here