Naga Marketsmiedź, miedziane druty, copperMiedź podjęła próbę przełamania wsparcia 5750$, co jest efektem spadków zapoczątkowanych w pierwszym półroczu 2018 roku. Poziom ten broniony był wyjątkowo długo, bo już w sierpniu zeszłego roku pierwszy dołek został utworzony w tej popytowej strefie.

Od tego czasu widoczna była konsolidacja z ruchem powrotnym do przełamanej żółtej strefy 6500$. Podobnie jak i wtedy był to ruch re-testujący wynikający z zamiany wsparcia w opór. Tym razem jednak wystarczają dwa tygodnie aby kolejny impuls mógł się rozwinąć i doprowadzić do czerwonej linii 5400$. 

W przeszłości dołki często gościły w tej strefie, toteż i tym razem kolejna korekta może wziąć swój początek właśnie tutaj. 

Trendowy wskaźnik Bollingera, którego wszystkie linie skierowane są na południe, każe poważnie traktować możliwość przeceny tego surowca. Nie inaczej wygląda oscylator MACD, który wydłużając słupki nie pozwolił swojej średniej wygenerować popytowego sygnału. 

Sytuacja mogłaby ulec zmianie tylko w przypadku silnego powrotu powyżej ceny 5850$. Przy czym, kształt świecy nie może zostawiać wątpliwości, że to popyt przejął kontrolę nad kształtowaniem przyszłości miedzi. Dopóki to nie nastąpi, warto obserwować wsparcie 5400$.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here