Naga Marketsmiedź, miedziane druty, copperZainteresowanie kontraktami miedziowymi jest najniższe od 4 lat. Z kolei spadki podaży w rafinowanej miedzi są już w tej chwili na poziomie 12%, ale zdaniem analityków CitiGroup mogą spaść nawet do 19%. Zapraszamy na kolejny odcinek Surowcowe.info. Jest to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wczorajszego materiału.

Cena miedzi odbija od 4-letnich minimów

Jednak zdaniem analityków CitiGroup spadek podaży nie oznacza wzrostu cen surowców, ponieważ nawet jeśli otworzą się zakłady produkcyjne (w Chinach już ruszają) to z braku klientów mogą one redukować swoją produkcję.

Sprzedaż nowych samochodów w Wielkiej Brytanii w kwietniu spadła o 97% r/r (najniższy poziom od lutego 1946 roku) – a branża motoryzacyjna jest jednym z największych odbiorców miedzi – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here