Naga MarketsSama teza, że notowania Copper zmierzają w stronę wsparcia 8700$ pozostaje w mocy. Jednak droga do tego miejsca została przerwana trzydniową korektą, która pod względem wysokości jest zbieżna z dwiema poprzednimi. Dodatkowo wyhamowanie na poziomie 9500$ można powiązać ze spadkową falą  z lutego tego roku. Wtedy była to korekta, której koniec sięgnął wspomnianej już ceny 8700$.

Ponieważ Miedź powróciła do fazy spadkowej po odbiciu od żółtego oporu, to bieżący impuls spadkowy ma szanse w szybkim tempie pokonać blisko 500$ przestrzeń.Wskaźnik MACD pozostaje po stronie trendu spadkowego, co zdarzyło mu się pierwszy raz od kwietnia 2020 roku. Taka sytuacja utrzyma się tak długo, jak popyt nie przejmie kontroli nad kształtowaniem struktur wykresowych.

Zadanie nie jest proste, gdyż przecena na tym instrumencie jest największą od powstania dołka 4500$. Sugeruje to, że tworzy się korekta wyższego rzędu.

Jednak z końcowymi wnioskami dotyczącymi słabości popytu poczekałbym do momentu, aż poznamy reakcje tej strony rynku na zielone wsparcie. Brak reakcji to sygnał, że należy spojrzeć w stronę zniesienia 38.2% lub 50%.

Teraz skupmy się na teraźniejszości, a ta po odbiciu od oporu 9500$ wskazuje na przewagę posiadaczy krótkich pozycji. Dziś cena Copper spadła poniżej 9200$. Było to lokalny opór wiosną tego roku, także i teraz może pełnić podobną funkcję.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here