Naga MarketsOgromne spadki obserwowane na rynku kryptowalut nie są powodem do porzucenia rynku Bitcoina i jego pochodnych, stwierdził premier Rosji, Dmitrij Miedwiediew, w przemówieniu podczas forum w Gaidar. Informację przekazała rosyjska agencja prasowa TASS.


Miedwiediew nakreślił obecną sytuację na rynku kryptograficznym jako jedno z głównych pytań w agendzie światowej społeczności, wraz z innymi wyzwaniami, takimi jak zmiany na tradycyjnych rynkach, wzrost protekcjonizmu i nierówności społecznych, a także szybkość i zakres globalnych przemian cyfrowych.

Przemawiając na dorocznej międzynarodowej konferencji naukowej na temat gospodarki, premier Rosji i były prezydent wezwał społeczeństwo do uważnej obserwacji stanu rynków kryptograficznych. Wskazując na nadzwyczajną zmienność wolumenów w minionym roku, Miedwiediew argumentował, że nie jest to powód do “zakopywania” rynku kryptowalutowego, podkreślając, że wszelkie zjawiska społeczne i gospodarcze mają zarówno jasną jak i ciemną stronę.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

“Ale na pewno nie jest to powód, aby rezygnować z kryptowalut. Jest tu zarówno jasna, jak i ciemna strona oraz z całą pewnością istotny fenomen ekonomiczny oraz społeczny. Powinniśmy uważnie monitorować to, co dzieje się w tej cały czas nowej przestrzeni”

Na początku tego tygodnia szef rosyjskiej Komisji Rynków Finansowych stwierdził, że niższa izba rosyjskiego parlamentu planuje omówić projekt ustawy o regulacji kryptowalut w styczniu lub lutym.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here