Naga MarketsMidex, międzynarodowa firma z centralą w Estonii i oddziałami w Azji, ogłosiła uruchomienie pierwszej regulowanej przez UE giełdy wymiany tokenów kryptograficznych na tradycyjne waluty. Dzięki wydajności tradingowej milionów operacji na sekundę, szerokiej gamie metod wpłat i wypłat (przelewy bankowe, karty płatnicze, płatności natychmiastowe), wsparciu najlepszych par handlowych oraz solidnemu systemowi bezpieczeństwa, platforma ma na celu zaspokojenie potrzeb początkujących sympatyków kryptowalut i profesjonalnych handlowców.


Kluczowymi filarami działalności giełdy Midexzgodność prawna i bezpieczeństwo. Midex jest giełdą kryptowalutową , która uzyskała bezterminową licencję operacyjną z numerem jeden (FVR000001), pozwalającą na świadczenie usług wymiany wirtualnych walut na waluty tradycyjne i odwrotnie.

Ponadto platforma opracowała zaawansowany system bezpieczeństwa, zgodnie z którym główne aktywa przechowywane są w portfelach offline, gdzie klucze prywatne przedstawiane są jako multi-signature (multi-sig, portfele z wieloma kluczami), dlatego też żaden przedstawiciel giełdy nie ma dostępu do portfolio. Klucze nigdy nie zostały wykorzystane na urządzeniach podłączonych do sieci i są przechowywane w rozproszonych geograficznie lokalizacjach. System Midex blokuje wszelkie operacje w przypadku naruszenia integralności bazy danych lub nieautoryzowanej wymiany.

Jeśli chodzi o wymianę typu crypto-to-fiat, możliwość łatwego wpłacania i wypłacania środków jest kluczowym punktem dla wielu platform. Midex wprowadził już takie opcje płatności jak przelew bankowy i karty płatnicze (VISA, MasterCard i JCB). Na początku większość z nich jest bezpłatna.

“W naszej firmie stale działamy na szybko rozwijających się rynkach, a branża walut kryptograficznych jest jedną z nich. Giełda Midex wspiera zarówno waluty o ugruntowanej pozycji, takie jak BTC i ETH, jak i obiecujące nowo-powstające monety”, mówi Arseniy Dain, CBDO. “Chociaż platforma jest dostępna na całym świecie, obecnie skupiamy się na rynkach UE i azjatyckich, czego potwierdzenie można zobaczyć w obsługiwanych walutach fiat – USD, GBP, CNY, JPY, EUR i HKD. Jest jeszcze wiele do zrobienia, a my jesteśmy wystarczająco elastyczni, aby zaspokoić potrzeby naszych użytkowników”.

Midex chce stać się najlepszą giełdą zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych traderów. Nowicjuszom spodoba się przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs, gdzie wszystko można zrobić za pomocą tylko jednego okna. Proste metoda wpłaty, jak karty płatnicze i obsługa klienta dostepna 24/7, przyda się również tym, którzy chcą kupić swoją pierwszą walutę cyfrową. Wysoka płynność, wydajność platformy, miliony operacji na sekundę (zależnie od wolumenu handlu), anonimowy trading i API do tworzenia automatycznych strategii, wspierają natomiast potrzeby profesjonalistów.

Co więcej, użytkownicy mogą skorzystać z natywnego tokena platformy – Midex (MDX). Token może być wykorzystywany do obniżania opłat i uzyskiwania rabatów, a także do generowania pasywnego dochodu w postaci 20% dziennego obrotu prowizyjnego, rozdzielanego pomiędzy posiadaczy kryptowaluty.

O giełdzie Midex

Midex jest międzynarodową firmą z siedzibą w Estonii, której przedstawicielstwa znajdują się w Japonii, Korei Południowej i Hong Kongu. Członkowie zespołu opracowują i wdrażają innowacje dla wiodących instytucji i firm z branży finansowej. W 2018 roku Midex z sukcesem pozyskał ponad 20 milionów dolarów podczas sprzedaży tokenów i wdraża w życie założenia projektu, uruchamiając pierwszą regulowaną giełdę kryptograficzną w UE. IPO firmy przewidziane jest w przeciągu dwóch kolejnych lat.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here