Naga Markets

MicroStrategy dokupiło kolejne 7002 bitcoinów (BTC) dodając do puli wiodącej kryptowaluty w swoim skarbcu. Na chwilę obecną firma ma 121 044 BTC. W chwili pisania tego tekstu cena głównej wirtualnej waluty wynosi 58 400 USD, co oznacza, że bitcoiny MicroStrategy są teraz warte ponad 7 ​​miliardów dolarów.

Bitcoin stanie się aktywem o wartości 100 bilionów dolarów – CEO MicroStrategy

Wyjaśniając ostatnie posunięcie, dyrektor generalny Michael Saylor napisał w poniedziałek na swoim Twitterze, że 7002 bitcoinów zostało zakupione po średniej cenie 59 187 USD, a średnia cena dla wszystkich BTC firmy wynosi 29 534 USD.Co więcej, Michael Saylor podkreślił, że wcale nie przeszkadzają mu regulacje, które są opracowywane w Waszyngtonie, ponieważ interesuje go tylko bitcoin. Jego zdaniem BTC jest niezwykły pod względem własności cyfrowej prognozując, że stanie się aktywem o wartości 100 bilionów dolarów.

Bitcoin zapewnia bardziej niezawodną, ​​zwiększoną ochronę niż złoto i rozwija się szybciej niż duże spółki technologiczne – dodał Saylor, który zakłada, że ​​BTC jest jedyną pewną formą własności i pierwszą technologią zdolną do przyznania praw własności wszystkim na ziemi.

Z drugiej strony, dyrektor generalny skomentował ogłoszenie, że rząd Indii może dążyć do zakazania kryptowalut, takich jak bitcoin ether:

Bitcoin jest własnością cyfrową i zostanie przyjęty jako magazyn wartości w każdym kraju, który pozwala obywatelom na posiadanie prywatnej własności – podsumował.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Bitcoin (BTC) coraz bliżej oporu 60 000 USD

Notowania BTC/USD wzrastają czwartą sesję z rzędu odbijając od lokalnych minimów 53 000 USD w okolice 58 500 we wtorek popołudniu. Kupujący są na dobrej drodze do psychologicznej bariery oporu 60 000 USD, której trwałe przebicie będzie oznaczało koniec korekty spadkowej, co z kolei otworzy drogę do historycznego maksimum 69 000 USD. Z drugiej strony dopóki ten poziom nie zostanie wybity presja na dalsze spadki powinna się utrzymywać.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs.dolara | pko cena akcji | polenergia gpw | eurocash akcje opinie | mercator giełda | kurs akcji intercars | bitcoin wiadomości |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here