Naga Markets

Inflacja w Stanach Zjednoczonych nie osiągnęła jeszcze szczytowej wartości, podobnie jak Bitcoin, stwierdził CEO MicroStrategy i popularny zwolennik BTC, Michael Saylor. Komentarz Saylora pojawia się w kontekście inflacji w USA, która w miniony piątek osiągnęła najwyższy od 40 lat poziom 8,6%. Kurs BTC/USD kontynuuje spadek w weekend oddalając się od poziomu oporu 30 000 USD.

Inflacja w USA jest prawdopodobnie dwucyfrowa

Spostrzeżenia Saylora na temat przyszłości inflacji w USA i ceny Bitcoina można znaleźć w poniższym tweecie.W podobnej analizie popularny byk Bitcoina, Anthony Pompliano, wskazał, że rzeczywisty poziom inflacji w USA jest prawdopodobnie dwucyfrowy.

Jeśli oficjalna wartość inflacji wynosi 8,6%, to rzeczywista wartość inflacji dla przeciętnego obywatela jest dwucyfrowa – stwierdził.

AVA Trade

Bitcoin spada poniżej 30 tys. USD ze względu na raport o inflacji

Bitcoin, najważniejszy cyfrowy zasób, został mocno dotknięty wiadomością, że inflacja w USA osiągnęła 8,6%: jest to najwyższa wartości od 40 lat. W rezultacie kurs BTC/USD spadł poniżej kluczowego poziomu wsparcia 30 tys. USD i kontynuuje w weekend ruch na południe.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
Poprzedni artykułAnaliza fundamentalna LSI Software. Odrodzenie turystyki to szansa dla spółki?
Następny artykułPolski złoty słabnie przed wakacjami! Ile kosztuje euro, dolar, frank i funt w połowie czerwca?
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here