Naga Markets
Michael Saylor, Micro Strategy. Źródło: YouTube, CNBC

Prominentny ewangelista Bitcoina Michael Saylor ogłosił, że MicroStrategy pracuje nad wewnętrznym rozwiązaniem Lightning Network, które obejmie ponad 10 milionów konsumentów. W jego ocenie, Lightning Network jest bowiem najważniejszą technologią na świecie.

Lightning Network to przyszłość

Michael Saylor ogłosił, że MicroStrategy jest na wczesnym etapie rozwoju swojej infrastruktury sieci Lightning. W jego ocenie, Lightning pomoże skalować BTC dla miliardów klientów za ułamek kosztów i pozwoli deweloperom budować wysoce skalowalne dApps.– Etos bitcoina polega na tym, aby iść bardzo ostrożnie i nie poruszać się szybko na warstwie bazowej bez powszechnego konsensusu, ale w Lightning możesz poruszać się znacznie bardziej agresywnie rozwijając funkcjonalność i podejmować większe ryzyko z aplikacjami, niż możesz z bazową warstwą Bitcoin – wskazał Saylor.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>
 

Zespół badawczo-rozwojowy firmy MicroStrategy pracuje nad portfelem Lightening dla przedsiębiorstw, serwerami Lightning dla przedsiębiorstw oraz uwierzytelnianiem dla przedsiębiorstw.

Saylor powiedział, że skok MicroStrategy w rozwój infrastruktury Lightning pomoże wprowadzić adopcję Bitcoina do ponad 10 milionów klientów. Przewiduje on, że rozwiązanie pozwoli firmom “wprowadzać Lightning do stu tysięcy zatrudnionych każdego dnia”.

 

Autor poleca również:

XTB

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs korony czeskiej prognozy na najbliższe dni | lotos gpw | develia akcje opinie | cena akcji lotos | cdprojekt giełda | kantorowy kurs dolara | giełda 11 bit studios | giełda cd projekt |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułWIG20 ponownie w dół. Indeks poniżej 1500 pkt
Następny artykułXXXI Forum Ekonomiczne w Karpaczu wystartowało. Relacja z 1. dnia wydarzenia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here