Naga MarketsWczorajsza, dość neutralna sesja przy Wall Street doprowadziła do spowolnienia ruchu na wykresach amerykańskich indeksów. Nie znaczy to jednak, że nie znajdą się poszczególne spółki, które cechowały się większą zmiennością. Kilka z nich wypracowało na swoich wykresach sytuację, która daje nadzieję na większe ruchy w najbliższym czasie.

Zapraszam do analizy trzech firm, których akcjami można handlować za pomocą kontraktów CFD u brokera ACFX.

Jako pierwszą chciałbym pokazać MICROSOFT.

MICROSOFT - wykres H1
MICROSOFT – wykres H1

Po silnych wzrostach z końcówki ubiegłego miesiąca i wyznaczeniu maksimów 30 kwietnia cena zaczęła się osuwać w dół wchodząc w fazę korekty. Po wyznaczeniu dołka 6 maja rozpoczęła się powolna odbudowa rynku. Aktualnie cena znajduje się na linii krótkoterminowego trendu wzrostowego. Jest to potencjalnie miejsce, w którym można się spodziewać wejścia do gry większego popytu.

Drugim przygotowanym na dziś zagraniem z pewnością może być HONEYWELL.

HONEYWELL - wykres H4
HONEYWELL – wykres H4

Na wykresie w interwale H4 widzimy wybicie z 14 maja ponad lokalne maksima. W tym momencie doszło do uspokojenia i cofnięcia się ceny w rejon wsparcia. Dopóki jednak spadki nie pogłębią się należy go traktować jako ruch powrotny i okazję do zajęcia długiej pozycji.

Ostatnim walorem, który przygotowałem na dziś jest MC DONALD’S.

MC DONALD'S - wykres H4
MC DONALD’S – wykres H4

W tym przypadku do wybicia jeszcze nie doszło. Jednak wczorajsza bardzo mocna sesja sprawiła, że jest na to spora szansa. Cena zatrzymała się dokładnie na poziomie szczytu z 2 marca. Jego potencjalne pokonanie powinno dodatkowo zwiększyć możliwości popytu. Jesteśmy prawdopodobnie w dobrym miejscu do zajęcia długiej pozycji.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here