Naga MarketsTen tydzień jest jednym z najciekawszych w bieżącym sezonie wyników w Stanach Zjednoczonych. W następnych kilku dniach raporty za minione 3 miesiące opublikują spółki, które łącznie stanowią 40% kapitalizacji indeksu S&P 500. Wśród nich znajdzie się Microsoft, który zdaniem Wall Street ma pochwalić się kolejnym udanym kwartałem.

Notowania Microsoftu od 4 lat sukcesywnie pną się w górę, a w ostatnich kilkunastu miesiącach tempo wspinaczki nabrało dodatkowego impetu. Patrząc od strony technicznej mamy do czynienia z silnym rynkiem byka. Kurs porusza się w obrębie dosyć stromego kanału, a do jego górnego ograniczenia pozostało jeszcze stosunkowo dużo miejsca, co wskazuje na spory potencjał wzrostowy. Co więcej, wszystkie trzy średnie ruchome podążają w górę, co świadczy o sile trendu wzrostowego. Poniedziałkowa sesja przyniosła lukę wzrostową. Jeśli podaży udałoby się ją domknąć mogłoby, to świadczyć o słabości byków, jednak nadal scenariuszem bazowym w szerszym horyzoncie byłby powrót do tendencji wzrostowej.

Inwestuj w realizację wzrostów lub spadków zagranicznych spółek – sprawdź ofertę akcji syntetycznych i czym różnią się od normalnych CFD!

Microsft opublikuje wyniki po zakończeniu czwartkowej sesji na Wall Street. Konsensus zakłada, że zaraportuje 0,72 USD zysku netto na jedną akcję. Oznaczałoby to poprawę aż o 0,10 USD w stosunku do analogicznego okresu sprzed roku. Z kolei przychody powinny podskoczyć z 22,1 mld do 23,3 mld USD. Inwestorzy oczekują, że popowa zyskowności będzie napędzana przez lepsze wyniki produktów biznesowych, takich jak Office 365 oraz chmura Azure.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here