Naga MarketsMichał Romański został powołany na członka zarządu Mercator Medical Warszawa, 22.11.2021 (ISBnews) – Rada nadzorcza Mercator Medical powołała Michała Romańskiego do pełnienia funkcji członka zarządu od dnia 1 grudnia 2021 r., podała spółka.

Michał Romański od września 2021 roku zatrudniony jest w Mercator Medical S.A. i jest obecnie w strukturach spółki jej dyrektorem finansowym.“Romański był związany z firmami kontrolowanymi przez pana Michała Sołowowa – piastował stanowiska prezesa zarządu w spółce holdingowej FTF Columbus (2016-2020) oraz dyrektora finansowego i członka zarządu w spółce Cersanit (2010-2016). Wcześniej był związany z firmą audytorską Deloitte (1997-2009). Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, studiów podyplomowych HR na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów International MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu i St. Gallen Business School, a także programów ICAN Institute” – czytamy w komunikacie.

Grupa Mercator Medical podaje, że jest liderem w Polsce oraz jednym z kluczowych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej na rynku jednorazowych rękawic medycznych. Należy do niej zakład produkcyjny w Tajlandii. Grupa działa globalnie w ponad 50 krajach. W 2013 r. spółka zadebiutowała na GPW. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,83 mld zł w 2020 r.

(ISBnews)Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here