Naga MarketsPopularny trader Michaël van de Poppe ujawnia kluczowe poziomy cen, które jego zdaniem zadecydują o krótkoterminowym losie Bitcoina i Ethereum.

  • Van de Poppe wskazał najważniejsze poziomy na wykresie dot. ceny ETH i BTC.
  • Jego zdaniem ETH zdrożeje do 5000 USD

Michaël van de Poppe: obserwuj BTC i ETH!

W nowym filmie na YouTube Van de Poppe przekazał swoim subskrybentom, że chociaż uważa, że hossa na BTC jeszcze trochę potrwa, istnieją krytyczne poziomy wsparcia, które flagowa kryptowaluta musi utrzymać w krótkim okresie, aby kontynuować wspinanie się na wyższe szczyty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres z wyższymi ramami czasowymi dla Bitcoin pokazuje bardzo duży ruch. Pokazuje, że wciąż mamy dużo więcej do zyskania, i pokazuje, że bańka Bitcoina w 2017 roku była tylko minimalna, ponieważ obecnie znajdujemy się w naprawdę wielkim super cyklu – stwierdził.

Dalej pojawił się temat poziomów wsparcia.

– Wolałbym utrzymać ten poziom wsparcia między 47,5 a 48,4. Jeśli to się utrzyma, najprawdopodobniej będziemy kontynuować wspinaczkę, a wtedy strefy docelowe, które opisałem – 53 000 USD i 63 000 USD – najprawdopodobniej zostaną trafione – dodał

Van de Poppe mówi, że jeśli spadniemy poniżej 47 500 USD, BTC prawdopodobnie zacznie zmierzać na południe w kierunku 44 000 USD. Niżej czekałoby nas wsparcie na 38 000 USD.

ETH będzie tropiło BTC

Jeśli chodzi o Ethereum i rynek altcoinów, van de Poppe uważa, że ruchy tego typu kryptowalut wydają się na razie podążać za Bitcoinem.

– Jeśli Bitcoin zacznie rosnąć, najprawdopodobniej altcoiny będą rosły mocniej… Poziom, na który należy zwrócić uwagę dla Ethereum, to ta strefa, między 0,0295 a 0,032 satsów. (…) Zasadniczo nie chcesz, aby [ETH] spadło poniżej. 0,025 satów – tłumaczył.

Przewiduje, że jeśli Ethereum utrzyma wyżej wymienione ceny, tego lata może osiągnąć poziom 4000-5000 USD.

Van de Poppe spodziewa się, że wykres dominacji Bitcoinów ulegnie korekcie w ciągu najbliższych 4-5 tygodni, powodując, że altcoiny będą cierpieć na ich parach z BTC aż do wiosny.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs akcji pgnig | pgnig forum | pgnig akcje notowania | dyskusja na temat kursu btc | dax analiza | jsw analiza |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here