Naga Markets

Trader i analityk z rynku kryptowalut Michaël van de Poppe podtrzymuje swoje niedźwiedzie stanowisko w sprawie BTC. Przekazał swoim 113 500 obserwującym na Twitterze, że spodziewa się jeszcze spadku ceny i to poniżej 30 000 USD.

  • Analityk Michaël van de Poppe twierdzi, że bitcoin spadnie jeszcze raz poniżej 30 000 USD. Ma to mieć miejsce w lutym, zaś w marcu kurs znowu zacznie rosnąć.
  • Inny analityk jest przeciwnego zdania i sugeruje, że korekta jest już za nami.

Michaël van de Poppe: bitcoin spadnie poniżej 30 000 USD

Dostosowywanie swojego portfolio do tego, co mówi Elon Musk lub do wszystkiego, co mówią ludzie, lub do czegokolwiek innego, (…) nie jest żadną strategią. Powinieneś podejmować swoje działania na podstawie historycznych ruchów ceny – stwierdził Michaël van de Poppe.Jak dodał potem, spodziewa się, że BTC spadnie poniżej 30 000 USD. Ma to mieć miejsce jeszcze w lutym. Tym samym kryptowaluta osiągnie prawdopodobnie najniższy poziom ceny na poziomie 25 000 USD. Potem hossa na nowo się rozpocznie, ale będzie to miało miejsce dopiero w marcu.

W perspektywie krótkoterminowej nadal spodziewam się korekty… (…) W perspektywie wyższych ram czasowych nic się nie zmieniło. Nadal jesteśmy w tym schemacie, w którym spodziewam się korekty, ponieważ jest to bardzo zdrowe i organiczne dla rynków – dodał.

Najgorsze jest już za nami?

Chociaż Van de Poppe nadal spodziewa się spadków, anonimowy analityk Capo uważa, że ​​korekta BTC już się skończyła i możemy liczyć na powrót do wzrostów.

Dziś za 1 BTC na giełdach płaci się ok. 33 750 USD, czyli podobną cenę co wczoraj i ok. 3 proc. więcej niż 7 dni temu. Kurs znajduje się w trendzie bocznym.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dolar usd kurs | kurs dolara (usd) | forum giełda | pgnig akcje forum | bitcoin system |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here