Naga MarketsMichaël van de Poppe: bańka na altcoinach będzie większa, niż jesteś to sobie w stanie wyobrazićTrader Michaël van de Poppe ujawnia swoją listę pięciu aktywów kryptowalutowych, które jego zdaniem będą hitami inwestycyjnymi 2021 r.

  • Van de Poppe jest zdania, że czeka nas imponujący sezon na altcoiny, który zaskoczy najbardziej byczych inwestorów.
  • Wymienił kilka projektów, które sam śledzi w ostatnim okresie.

Michaël van de Poppe: inwestuj w altcoiny!

Sprawdzałem niektóre z tygodniowych wykresów altcoinów. Mój Boże, to będzie tak wspaniały rok… myślę, że nie możemy sobie nawet wyobrazić, jak duże to będzie – twierdzi. – Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut wygląda świetnie. Wydaje się, że czeka nas powtórka z 2017 r. (…) Ten cykl dopiero się zaczyna – dodał.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sam twierdzi, że uważnie śledzi Polkadot (DOT) i przygląda się poziomom, na których inwestorzy mogą kupować tokeny przy spadkach.

– Widzimy te ponowne testy 15 USD. To był jeden z poziomów, które omówiłem. Innym jest poziom 13 USD, który jest niższym przedziałem czasowym, a następnie mamy ten obszar około 10,50 USD – zauważył.

Van de Poppe spodziewa się, że kolejny etap bańki sprawi, że DOT zdrożeje kolejno do 25, 29 i 45 USD.

Oprócz Polkadot analityk twierdzi, że jest również optymistyczny w kwestii platformy Cardano (ADA), blockchaina dla rozwiązań korporacyjnych Zilliqa (ZIL), hybrydowej platformy ICON (ICX), wysokoprzepustowego łańcucha bloków Elrond (EGLD) i interoperacyjnej sieci blockchain Cosmos (ATOM).

Innym coinem, który obserwuje, jest Celer Network (CELR). Mówi, że może on potencjalnie wzrosnąć do 0,035 USD, co dałoby wzrost o 400 proc. w porównaniu z obecną wartością 0,007 USD.

Oprócz tego czeka na wystrzał ceny Chainlink (LINK).

– Sam Chainlink ma bardzo duży udział w rynku w niszy wyroczni. Inne wyrocznie dopiero rozpoczynają swój pierwszy cykl. Jednym z nich jest API3 – dodał.

Ethereum

Od dawna śledzi też ether. Jego zdaniem kryptowaluta Ethereum wkrótce zdrożeje do 2 000 USD. Potem zaś może kontynuować hossę i kosztować nawet ok. 9 000 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: rynek kryptowalut | kurs zlotego | dax30 wykres | kurs dolars | biomed cena akcji |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here