Naga MarketsTrzyletnia Lily Knight, “najmłodsza na świecie bitcoinowa edukatorka”, przeprowadziła wywiad z założycielem notowanej na Wall Street spółki MicroStrategy miliarderem Michaelem Saylorem, który ukazał się 13 kwietnia. Ciesząca się coraz większą popularnością Lily, nazywana „Toddler Hodler” zauważyła, że wydanie ponad 2 mld dol. na zakup bitcoina (BTC) przez podmiot było „odważnym posunięciem”

  • Trzyletnia dziewczyna podbija serca Internautów “edukując” od kilku miesięcy o bitcoinie
  • Tym razem przeprowadziła krótki wywiad z prezesem spółki, która posiada obecnie najwięcej BTC wśród wszystkich firm notowanych na giełdzie
  • Jak żartobliwie przyznał Michael Saylor, nigdy nie stresował się tak mocno przed żadnym wywiadem

Toddler Hodler przepytuje Michaela Saylora na temat bitcoina

Lily Knight zaczęła zyskiwać popularność w połowie lutego po tym, jak (wspomagana przez swoich rodziców) opublikowała wideo wyjaśniające dynamikę funkcjonowania rynku bitcoina za pomocą cukierków Skittles.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wideo przyciągnęło uwagę Michaela Saylora i jego kolegi, kryptowalutowego miliardera Tylera Winklevossa. Winklevoss dodał, że “3-latka, rozumie Bitcoin lepiej niż większość bankierów centralnych.”

Ojciec Lily zauważył w wątku w portalu Reddit, że “niedorzeczny pomysł”, przeprowadzenia wywiadu z Saylorem, pojawił się po tym jak ten udostępnił na swoim Twitterze nagranie trzylatki. Ojciec małej influencerki ujawnił, że wideo potrzebowało sporo cięć i edycji, ponieważ musiał “błagać i przekupywać” Lily, aby siedziała nieruchomo i zadała pytania, na które założyciel MicroStrategy miał później odpowiedzieć:

– Nagraliśmy jej część wywiadu, a następnie zrobiliśmy zbliżenie na niego i odtwarzaliśmy jej pytania, robiąc pauzę po każdym z nich, aby mógł na nie odpowiedzieć. Chciałbym, żebyśmy mogli zrobić to na żywo, ale ona jest tak nieprzewidywalna w tym wieku… może po prostu wybuchnie piosenką Frozen albo coś w tym stylu… Może kiedy będzie trochę starsza – komentował ojciec trzylatki.

Pierwszym pytaniem zadanym przez Lily było: “Kiedy po raz pierwszy kupiłeś BTC? Co przekonało cię do zakupu?”. Saylor powiedział, że szukał nowych strategii finansowych, aby zachować wartość dla akcjonariuszy w marcu 2020 roku, ze względu na “gryzące podejrzenie, że pieniądze zostały zepsute”.

– Udałem się na poszukiwania, aby znaleźć rozwiązanie. I byłem zachwycony, gdy odkryłem bitcoina, magazyn wartości w długim okresie. Więc kiedy już odkryłem BTC i zrozumiałem wszystkie jego cechy jako cyfrowej sieci monetarnej, zacząłem go kupować i nie przestałem do dzisiaj – dodawał prezes MicroStrategy.

Kilkuletnia influencerka zauważała, że “Wiele osób jest zdezorientowanych przez bitcoina” i pytała Saylora “co jest największym błędem w rozumieniu BTC?”. Miliarder powiedział, że ludzie często charakteryzują kryptowalutę jako czysto inwestycyjny instrument lub aktywo spekulacyjne, jednak on opisuje go jako “pierwszą na świecie sieć monetarną”:

– Bitcoin jest pierwszą na świecie cyfrową siecią monetarną i jest to technologia. A kiedy zaczynasz myśleć o nim jako o lepszej technologii dla pieniędzy, wtedy zdajesz sobie sprawę, że to nie jest tylko handel. To sposób myślenia o świecie – wyjaśniał.

Saylor kończył krótki wywiad mówiąc, że nie może się doczekać rozpowszechnienia bitcoina wśród miliardów ludzi na całym świecie. „A kiedy znajdę odrobinę wolnego czasu, zamierzam kupić sobie jeszcze trochę bitcoinów” – podsumował.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazyorlen akcje | ropa prognozy | kurs euro notowania | biomed akcje | wartość dolara |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here