Naga MarketsMike Novogratz CEO firmy kryptowalutowej Galaxy DigitalMichael Novogratz, założyciel i dyrektor generalny bankowości elektronicznej Galaxy Digital powiedział, że spodziewa się konsolidacji Bitcoina (BTC) w przedziale 7 000–10 000 USD. Według raportu sporządzonego przez Bloomberga, podczas telekonferencji omawiającej kwartalne zarobki jego firmy zauważył, że Bitcoin najprawdopodobniej będzie konsolidować się między poziomami 7 000, a 10 000 USD.


Rynek krypto przeszedł z fazy eksperymentów do tworzenia infrastruktury finansowej i konsumenckiej świata

Jeśli się mylę to pod kątem dalszych wzrostów. Na rynku jest obecnie znowu ogrom ekscytacji wśród inwestorów i przekłada się to na solidne momentum cenowe, które może doprowadzić do dalszych wzrostów – zaznaczył Novogratz.

bitcoin w piatek 31 maj 2019
Zakres konsolidacji Bitcoina wg. Novogratza

Bloomberg donosi, że Novogratz tegorocznemu rajdowi na rynku kryptowalut przypisuje coraz większe upowszechnienie akceptacji wirtualnych walut, a także adaptację technologii blockchain przez firmy z Wall Street i inne firmy technologiczne. Według niego, użycie przez Microsoft blokchaina do zarządzania i pogłoski na temat planów stworzenia własnej kryptowaluty przez Facebooka dało branży wystarczająco wiele punktów do wzrostów. Według byłego menedżera funduszu hedgingowego Fortress Group i partnera Goldman Sachs Group Inc. nastąpiła znaczna zmiana w postrzeganiu rynku kryptowalut.

Jeszcze niedawno kryptowaluty były postrzegane jako eksperyment, gdzie ludzie zastanawiali się czy to prawda? Czy to zwykła tulipomania? Moim zdaniem rynek wirtualnych walut będzie znaczną częścią infrastruktury finansowej i konsumenckiej świata w przyszłości – dodał Michael.

Jeśli chodzi o zarobki Galaxy Digital, firma osiągnęła zysk netto w I kw. 2019 r. w wysokości 12,9 miliona USD, podczas gdy odnotowała stratę netto w wysokości 134 milionów USD w tym samym okresie rok wcześniej. Dochód był spowodowany głównie wynikiem aprecjacji aktywów kryptowalutowych i zysków inwestycyjnych.

Naprawdę czujemy się znacznie lepiej w biznesie – oznajmił.

Na szczycie Ethereal ConsenSys, który odbył się 11 maja Novogratz powiedział, że największa na świecie kryptowaluta, Bitcoin (BTC), nie zmieni świata, ponieważ jest tylko magazynem wartości.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here