Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Mex Polska S.A. wraz ze spółkami powiązanymi organizacyjnie i kapitałowo tworzą Grupę kapitałową, która zarządza działającymi lokalami gastronomicznymi

mex

Spółka niezwykle udanie zakończyła ubiegły tydzień. Godną uwagi była zwłaszcza piątkowa sesja, która przyniosła niemal 10% wzrosty przy wyraźnym wzroście wolumenu. Jest to bardzo pozytywne, że wybicie poziomu poprzedniego szczytu dokonuje się właśnie w takim stylu. Generalnie kurs od dawna pnie się do góry, a piątkowe wybicie otwiera drogę na historyczny szczyt notowań powyżej 10 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Trakcja SA jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce.

trakcja

Spółka zyskała podczas minionego piątku 6,2% przy całkiem wysokich obrotach. Sesja ta potwierdziła przewagę kupujących, którzy po wybiciu poziomu dwóch poprzednich szczytów pozwolili jedynie na bardzo płaską korektę. Silne odbicie w tym miejscu oznacza, że prawdopodobnie w najbliższym czasie dojdzie do ataku na tegoroczne maksimum przy 13,71 zł. Jeżeli udałoby się je pokonać, spółka znalazłaby się najwyżej od 5 lat.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/JPY – cena na wsparcia, opcja CALL
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Echo Investment – 17 października 106
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here