Naga MarketsVSA Trader ConferenceChcemy zaprosić Was na konferencję VSA Trader Conference, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Warszawie. Portal Comparic.pl jest partnerem wspierającym konferencji.

To pierwsza w Polsce i jedyna w Europie konferencja, której uczestnicy będą mieli niepowtarzalną możliwość spotkać na żywo Toma Williamsa – samego twórcę metodyki Volume Spread Analysis, coraz bardziej znanej oraz cenionej metody analizy rynku.

Przypominamy, że konferencja odbędzie się 25 Października 2014 – zachęcamy do wzięciu udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Więcej o samej konferencji tutaj – VSA Trader Conference.

W związku z naszą obecnością podczas tego wielkiego wydarzenia każdy z uczestników będzie mógł poznać osobiście kilku naszych redaktorów oraz odebrać od załogi portalu Comparic.pl pamiątkowe gadżety.

Na portalu comparic.pl niedawno szczegółowo opisywaliśmy Volume Spread Analysis przy okazji wywiadu z Rafałem Glinickim, który również będzie jednym z prelegentów konferencji. Dzień przed konferencją odbędzie się wieczór autorski, podczas którego zaprezentowana zostanie najnowsza książka Rafała Glinickiego poświęcona tematyce tradingu i metodzie VSA. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Wszystkich czytelników naszego portalu pragnę poinformować, że przygotujemy dla Was mały konkurs z ciekawymi nagrodami.

Poniżej krótki filmik z zaproszeniem:

Tutaj znajdziecie wywiad: Wywiad z Rafałem Glinickim – propagatorem Volume Spread Analysis (VSA) cz.1 oraz drugą część poświęconą bardziej metodzie VSA – cz.2, gdzie szerzej omawiany jest temat VSA

Obok wspomnianych Toma Williamsa oraz Rafała Glinickiego trzecim prelegentem jest Gavin Holmes.

W konferencji weźmie udział kilkuset inwestorów stosujących metodykę Volume Spread Analysis, skupionych wokół organizacji VSA Trader. Będą to aktywni uczestnicy rynków kapitałowych inwestujący na giełdzie i wykorzystujący analizę wolumenu przy podejmowaniu swoich decyzji inwestycyjnych.

konf-logo-kolor

Będzie to znakomita okazja do rozmowy oraz bezpośredniej wymiany doświadczeń z praktykami rynku, którzy na co dzień używają analizy wolumenu i ceny oraz z innymi uczestnikami rynku.

Podczas konferencji jej uczestnicy poznają praktyczne aspekty mechaniki rynku, które pozwolą dokładnie zrozumieć związek przyczynowo-skutkowy zachowania ceny danego waloru oraz otrzymają narzędzia, umożliwiające wykorzystanie tej wiedzy do zawierania transakcji.

Powyższa informacja pochodzi od organizatora konferencji – VSA TRADER Sp. z o.o. Comparic.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiału przedstawionego powyżej, a także za treści prezentowane w trakcie konferencji przez jej prelegentów oraz inne osoby.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNowy Build MT4 735 z usługą VPS
Następny artykułBlok po 22 – 21 październik 2014: EUR/USD, AUD/CAD, AUD/NZD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here