Naga MarketsPortal Comparic.pl wraz z brokerem Royal organizuje kolejny webinar z serii dotyczącej spekulacji. Na ostatnim spotkaniu była mowa o tym, jak poradzić sobie z zarządzaniem pieniędzmi. Teraz natomiast skupimy się na kolejnym kluczowym czynniku handlu – metodzie.

Jak być może wiesz już z poprzednich webinarów, metoda handlu stanowi drugi z  najważniejszych elementów spekulacji na jakimkolwiek rynku. Posiadanie metody jest niezbędne, byśmy mogli w uporządkowany sposób dokonywać transakcji na rynku. Nie posiadając metody jesteśmy narażeni na popełnianie błędów. Dodatkowo, z uwagi na panujący chaos trudno byłoby ocenić, co działa, a co nie.

Metoda pozwala nam określić jak postępować, by realizować oczekiwaną skuteczność. Sprowadza się to do dwóch istotnych zagadnień, kryteriów transakcji oraz planu transakcji. Omówimy te zagadnienia podczas webinaru.

Zajmiemy się różnymi grupami traderów (uznaniowi, systemowi) oraz podejściami do rynku. To ciekawe, jak wiele istnieje różnych podejść do handlu, jednak czy każde z nich jest godne naszej uwagi? Odpowiedzi na to pytanie, poszukamy na spotkaniu. Poza tym, przedstawiona zostanie prosta metoda handlu, której założenia zgodne są z uniwersalnymi zasadami spekulacji

Jeśli interesują Cię powyższe kwestie i chcesz dowiedzieć się więcej na temat metod handlu, weź udział w darmowym spotkaniu online już w najbliższy czwartek.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek (23 maja 2019 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here