Naga Marketsmt5_fxcmpro_gatewayTo dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników najnowszego rozwiązania programistów z MetaQutoes – platforma MetaTrader5 została zintegrowana z jednym z większych dostawców płynności na rynku CFD – FXCM Pro.


FXCM według zapewnień MetaQuotes zapewni od dzisiaj jeszcze szybszą, bardziej stabilną i wiarygodną egzekucję zleceń dla wszystkich korzystających z MetaTrader5. Bramka wejścia/wyjścia utworzona dla FXCM Pro pozwala brokerom na bezpośrednie podpięcie się do serwerów dostawcy, a przez nie – do rynku międzybankowego. Ma to zapewnić najwyższą jakość wyceny instrumentów dostępnych do obrotu w ofercie brokera.

FXCM Pro jest podekscytowane z faktu zostania pierwszym dostawcą płynności, którego technologia jest w pełni zintegrowana z platformą MetaTrader5 – skomentował fakt podjęcia współpracy Brandon Mulvihill, dyrektor generalny FXCM Pro. Wprowadzone rozwiązanie rozwiązuje problem dodatkowej, zewnętrznej bramki zbierającej zlecenia i wysyłającej je na rynek. Nasze rozwiązanie ogranicza do minimum czas potrzebny do przesłania zlecenia z komputera tradera na rynek.

Sprawdź działanie MetaTrader5 na własnej skórze – otwórz darmowy rachunek demo

Jednocześnie, MetaQuotes zapowiada, że to nie koniec prac nad rozwinięciem MetaTrader5. Staramy się zapewnić jak najlepszą jakość usług dla naszych klientów. Będziemy kontynuować prace nad naszą platformą i już wkrótce ogłosimy kolejne rozwiązania – komentuje CEO MetaQuotes, Renat Fatkhullin.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDCHF – nowe maksimum
Następny artykułPrzemysł strefy euro na 3-miesięcznych dołkach. Co z EUR/USD?
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here