Naga Markets"Jesteśmy świetnym wyborem dla
“Jesteśmy trafnym wyborem dla wszystkich użytkowników MetaTrader5 – Ryan Nettles, Swissqutoes

Po raz kolejny informujemy Was o nowym dostawcy płynności dla platformy MetTrader5. Tym razem chodzi o Swissquote, które świadczy swoje usługi w zakresie pośrednictwa inwestycyjnego, ebankingu oraz handlu derywatami. To już siódma podpisana umowa MetaQuotes z największymi graczami na rynku.


Swissquote, jako kolejny dostawca płynności MetaTrader5 będzie wspierał handel walutami, metalami oraz kontraktami różnicowymi (CFD) na akcje największych spółek. Ryan Nettles, dyrektor departamentu rynku walutowego Sqissquote skomentował podjęcie współpracy słowami:

Jesteśmy oddani naszej długoterminowej współpracy z MetaQuotes i doceniamy możliwość ciągłego zapewniania płynności użytkownikom ich platform. Naszym celem jest nieustanna optymalizacja naszej działalności, która jak dotąd doprowadziła nas do miejsca, w którym dostarczamy płynność na rynku FX, metali szlachetnych oraz produktów CFD. Jesteśmy trafnym wyborem dla wszystkich użytkowników MetaTrader5.

Wypróbuj możliwości MetaTrader5 na rachunku demo Admiral Marketstokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURCHF – testuje opór na poziomie 1.0920
Następny artykułDokąd zmierza funt? Setupy techniczne Lloyds Bank
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here