Naga MarketsMetaQuotes wypuszcza nową aktualizację dla mobilnej wersji MT5.

Handel mobilny staje się coraz bardziej popularny wśród traderów. Potwierdzają to między innymi dane o których informowaliśmy w maju tego roku. Wiedzą o tym również programiści MetaQuotes, którzy zaprezentowali światu najnowszą wersję swojej flagowej platformy przeznaczonej dla urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka. 


Od zeszłego tygodnia użytkownicy iPhonów i iPadów korzystający z rozwiązań MetaQuotes mogą zaktualizować swoje platformy MetaTrader 5 o najnowszy build 1649.

Ewolucja zamiast rewolucji

Jeżeli handlujesz mobilnie i korzystasz z MT5 na iOS najnowsza aktualizacja nie zmieni wiele w twoim tradingu. Zaprezentowany w piątek build umożliwia jedynie podgląd statystyk rynkowych oraz specyfikacji danego instrumentu.

Rozwiązaniem dla którego można rozważyć aktualizację swojej aplikacji mobilnej jest usprawnione działanie zakładki Trade. W najnowszej wersji oprogramowania dotknięcie otwartej pozycji uruchomi rozwijane menu z dostępnymi opcjami zamknięcia czy modyfikacji zlecenia.

Najnowszy build MetaTrader 5 już znalazł się w iTunes. Jeżeli chciałbyś sprawdzić działanie flagowej platformy MetaQuotes możesz to zrobić dzięki darmowemu rachunkowi Admiral Markets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here