Naga MarketsMetaQuotes wypuszcza nową aktualizację dla mobilnej wersji MT5.

Handel mobilny staje się coraz bardziej popularny wśród traderów. Potwierdzają to między innymi dane o których informowaliśmy w maju tego roku. Wiedzą o tym również programiści MetaQuotes, którzy zaprezentowali światu najnowszą wersję swojej flagowej platformy przeznaczonej dla urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka. 


Od zeszłego tygodnia użytkownicy iPhonów i iPadów korzystający z rozwiązań MetaQuotes mogą zaktualizować swoje platformy MetaTrader 5 o najnowszy build 1649.

Ewolucja zamiast rewolucji

Jeżeli handlujesz mobilnie i korzystasz z MT5 na iOS najnowsza aktualizacja nie zmieni wiele w twoim tradingu. Zaprezentowany w piątek build umożliwia jedynie podgląd statystyk rynkowych oraz specyfikacji danego instrumentu.

Rozwiązaniem dla którego można rozważyć aktualizację swojej aplikacji mobilnej jest usprawnione działanie zakładki Trade. W najnowszej wersji oprogramowania dotknięcie otwartej pozycji uruchomi rozwijane menu z dostępnymi opcjami zamknięcia czy modyfikacji zlecenia.

Najnowszy build MetaTrader 5 już znalazł się w iTunes. Jeżeli chciałbyś sprawdzić działanie flagowej platformy MetaQuotes możesz to zrobić dzięki darmowemu rachunkowi Admiral Markets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here