Naga MarketsRosnący popyt brokerów na MetaTrader 5 wzbudza zainteresowanie deweloperów oraz sprzedawców usług. Tendencja jest widoczna – 3 miesiące po uruchomieniu Rynku wewnątrz oprogramowania MT5, liczba jego uczestników podwoiła się. Do najważniejszych integratorów, którzy dołączyli do projektu należą: Dynamic Works, Fortex Inc, Brokeree Solutions oraz B2Broker.

„Rynek MetaTradera 5 (Marketplace) znacznie ułatwia działalność brokera, który otrzymuje nie tylko platformę transakcyjną, ale również szybki dostęp do wielu powiązanych rozwiązań w jednym miejscu” – mówi Elina Bagautdinova, CCO z Brokeree Solutions. „Wierzymy, że dzięki swojej prostocie i przejrzystości usługa ta już wkrótce stanie się głównym rynkiem zbytu dla firm z branży.” Dla firmy Brokeree Solutions, która specjalizuje się bezpośrednio w tworzeniu oprogramowania i integracji z MetaTrader 5, taki sklep pozwala skupić się na najważniejszej rzeczy – rozwoju serii produktów. Pośrednicy korzystają już z wielu rozwiązań Brokeree Solutions: na przykład, Web API lub Extended Agent Commissions – wtyczka do złożonego systemu wynagradzania agentów. Firma dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby klientów i rozwijać nowe aplikacje zgodnie z ich wymaganiami, dlatego też seria związana z MetaTrader 5 zdecydowanie się rozwija – cztery nowe produkty są gotowe do wprowadzenia na rynek w maju.

„Pracujemy z platformami MetaQuotes od samego początku i cieszymy się, że możemy być częścią uruchomienia rynku MetaTrader 5″ – mówi Natallia Hunik, Global Head of Sales w Fortex Inc. komentując udział firmy w projekcie. Ponieważ brokerzy coraz częściej poszukują przewagi konkurencyjnej dzięki solidnym rozwiązaniom technologicznym umożliwiającym dostęp do płynności międzybankowej, Fortex z zadowoleniem przyjmuje tę innowację MetaQuotes, mającą na celu zaspokojenie rosnącego popytu. Dowodzi to otwartości, którą wypracowywać musi branża jako całość, tak jak w przypadku rynku MetaTrader 5, konsumenci będą cieszyć się większym wyborem i przejrzystością niż kiedykolwiek wcześniej.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Syntellicore CRM & Traders Room został zatwierdzony na rynku rozwiązań dla firm korzystając z MetaTrader 5” – dodaje Angelos Gregoriou, CEO Dynamic Works. Syntellicore Backoffice i Traders Room są w pełni zintegrowane z nową platformą jako funkcja dostępna od zaraz. Rynek MetaTrader 5 jest wspaniałą inicjatywą MetaQuotes, jednocześnie pomagając brokerom w podejmowaniu właściwych decyzji dla ich organizacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here