Naga MarketsMetaQuotes chwali się rozmiarami Rynku wbudowanego w swoje platformy

Platformy MetaQutes, zarówno w wersji 4 jak i najnowszej wersji 5, pozostają najpopularniejszymi narzędziami wykorzystywanymi przez inwestorów indywidualnych rynku walutowego. Niemal każdy broker udostępnia możliwość handlu na jednej z wersji MetaTradera, jednak każdy z nas może pomóc rozwijać tę platformę. 


Do tego (niestety) potrzebna będzie jednak znajomość programowania w języku MQL stworzonym na potrzebny platform autorstwa MetaQuotes. Sama firma chwali się jednak przekroczeniem liczby czternastu tysięcy narzędzi dostępnych w MetaTrader Market.

Ukryte skarby w twojej platformie

Rynek MetaTrader to prawdopodobnie najbogatsza biblioteka automatów, wskaźników i skryptów stworzonych na platformy MetaTrader. Według MetaQuotes znajdziemy na nim już niemal 14 tys. produktów. Jedna czwarta z nich dostępna jest zupełnie za darmo. Połowa umożliwia leasing rozwiązania na określony czas.

Market MetaTrader wbudowany jest w każdą platformę autorstwa MetaQuotes więc nie dziwi fakt, że jest on najpopularniejszym miejscem wymiany narzędzi handlowych. Firma udostępnia możliwość zapłaty za wskaźniki czy roboty między innymi poprzez PayPal, a dodatkowo użytkownicy mają możliwość przetestowania na danych historycznych sprzedawanych w MetaTrader Market rozwiązań.

A Ty? Korzystasz z wbudowanego w platformę MetaTrader Rynku? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzu! Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here