Naga MarketsMetaQuotesMetaQuotes ogłosiło wypuczenie aktualizacji platformy MetaTrader 5 – najnowszy build oznaczony jest numerkiem 1010. O ile popularność MT5 nadal pozostaje daleko w tyle za starszym, jednak zdecydowanie bardziej cenionym przez traderów (głównie FX i CFD) MT4, to MetaQuotes stara się promować MetaTradera 5 jako doskonałą alternatywę dla pozostałych rynków. W związku z tym funkcjonalności MT5 są rozszerzane o szereg globalnych giełd – CME, AX i WSE oraz o możliwość bezpośredniego handlowania na kontraktach futures oraz na opcjach.


Build 1010 platformy MetaTrader 5 zawiera kilka nowych funkcji. Po pierwsze aktualizacja zapewnia dodatkową integrację Sygnałów Transakcyjnych z platformą MT5 pozwalając użytkownikom kontrolować wydajność strategii – do tej pory było to możliwe jedynie z poziomu strony MQL5.

Funkcji handlu opcjami dodana do Terminalu

Poszerzenie funkcjonalności MT5 o opcje
Poszerzenie funkcjonalności MT5 o opcje

Najważniejszą ze zmian jest jednak dodanie i poszerzenie możliwości handlu opcjami do podstawowego panelu platformy. Dzięki nowemu narzędziu traderzy mogą analizować wycenę opcji na różnych poziomach kursowych i okresach wygasania z poziomu jednej strony. Zgodnie z obietnicami MetaQuotes bezpośredni trading z kokpitu opcyjnego zostanie dodany w kolejnych update’ach.

W związku z tym poszczególne opcje wyświetlane są teraz jako niezależne instrumenty – dotyczy to par FX, kontraktów CFD oraz indeksów giełdowych.

Za forexmagnates.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here