Naga Marketslogo lamborghiniSzwajcarska firma #MetaHash łączy siły z dealerem samochodów marki Lamborghini w Ameryce Łacińskiej. Celem współpracy jest stworzenie tokenu marki i blockchaina do przechowywania i przesyłania danych dotyczących produkcji i sprzedaży pojazdów.


#MetaHash to sieć oparta na technologii Blockchain 4.0, która może przetwarzać ponad 50 000 transakcji na sekundę. Jednocześnie to platforma do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z Lamborghini jako jedną z najpotężniejszych marek na świecie. Nasze partnerstwo jest świetnym przykładem, że blockchain rozprzestrzenia się w różnych branżach i zyskuje coraz to większe zainteresowanie i zaufanie. Superszybki blockchain do super sportowych samochodów. Dobre połączenie!- podkreśla swój entuzjazm Anton Agranovsky, współzałożyciel #MetaHash.

Po co tu blockchain?

No właśnie, po co blockchain? Współpraca pomiędzy firmami zakłada wykorzystanie nowej technologii do przechowywania danych i prowadzenia superszybkich transakcji. Lamborghini chce mieć też własny token na platformie #MetaHash, za który będzie można kupować… samochody.

Kiedy projektujemy i produkujemy, robimy to z solidnym planowaniem, wdrażaniem technologii, adaptacją do środowiska w celu uzyskania maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa, nie tracąc z oczu prestiżu i solidności, które zdobyliśmy przez dziesięciolecia. Dzięki naszemu zespołowi ekspertów wprowadzamy innowacje i pokonujemy pojawiające się wyzwania, które z dnia na dzień poprawiają się. #MetaHash i jego społeczność dzielą się i wspierają te same wytyczne. To z góry określony nasz wybór-mówi Jorge Antonio Fernández García, CEO i prezes Lamborghini LATAM

#MetaHash i Lamborghini nie kryją więc pozytywnych emocji względem nowego partnerstwa i umowy.

To jednak nie wyjątek z rynku motoryzacyjnego. Volkswagen planuje opatentować system komunikacji dla pojazdów oparty o sieć blockchain. Ma on na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach poprzez wzajemne ostrzeżenia o pojazdach znajdujących się w okolicy.

Także fani czterech kółek z logiem BMW będą mogli wydać swoje kryptowaluty na ulubiony model tej firmy. Wszystko dzięki dealerowi Stephen James BMW. Firma poinformowała, że sprzedawane przez nią samochody będzie teraz można nabyć za pomocą cyfrowych walut.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here