Naga MarketsMercor SA jest wiodącą spółką z Grupy Mercor – jednego z liderów europejskiego rynku w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych i wiodącym podmiotem w tej branży w Polsce.

mercor w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że cena od 4 lat porusza się w dość szerokim trendzie wzrostowym, którego można opisać krawędziami kanału. Aktualnie kurs zmaga się ze strefą oporu utworzoną z poziomu poprzedniego szczytu oraz serią wcześniejszych wierzchołków czyli 10,00 – 10,80 zł. Dłuższe, dolne cienie świec w tym rejonie oraz brak mocniejszych spadków sprawiają wrażenie, że kurs może rosnąć dalej. Wydaje się, że kolejnym kluczowym poziomem powinny być okolice 13,00 – 13,50 zł.

mercor d1

[pullquote]Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW[/pullquote]

Interwał dzienny pokazuje pewne osłabienie dynamiki trendu wzrostowego. Przez niemal rok obowiązywał kanał wzrostowy, w którym niezwykle dokładnie i często respektowane były jego krawędzi (zwłaszcza górna). Niedawno doszło do wyjścia ceny z tego układu – niestety dołem. Aktualnie kanał już nie obowiązuje. Wydaje się, że jeżeli kurs miałby dalej rosnąć, to cena powinna pokonać poziom ostatniego maksimum. Innego sygnału do kupna, w przypadku przedłużającej się korekty można szukać na wsparciu, które ukształtowało się podczas trwającej korekty. Jest to poziom okolic 8,50 – 8,70 zł. Kolejne wsparcie mamy w okolicy 8 zł aczkolwiek taki spadek świadczyłby o poważnym osłabieniu głównego trendu.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here