Naga MarketsMercator odnotował wczoraj silne spadki w indeksie WIG20Środowa sesja na krajowym rynku była neutralna w odbiorze. Zamknięcie notowań dla FW20 wypadło tylko o 3 pkt. od kursu odniesienia, natomiast zmienność w trakcie notowań była poniżej 25 pkt. Na wykresie 60-min kurs instrumentu stabilizował notowania po wcześniejszej zniżce. Jest podtrzymane wsparcie ubiegłotygodniowych dołków, gdzie najniższy punkt jest przy wartości 1956 pkt.

Mercator odnotował znaczną stratę podczas środowej sesji

Na wskaźnikach MACD i RSI pojawiały się pozytywne dywergencje stwarzające szansę na odwrót w górę. Na wykresie dziennym notowania w szerszej perspektywie nadal tkwią w trendzie bocznym. Po niedawnej nieudanej próbie górnego wybicia ryzyko obsunięcia w kierunku jego podstawy jest duże. Wczorajsza doji „ważka” może sugerować osiągnięcie poziomu równowagi na wyższym poziomie, ale jest to bardzo niepewna sugestia.

Te artykuły również Cię zainteresują
FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie 60-minutowym

W grupie spółek indeksu bazowego większość poddawała się zniżce. Nastrojów nie wsparły dobre dane o produkcji przemysłowej lub zapowiedzi o luzowanie obostrzeń. Silne spadki odnotował niedawny debiutant w indeksie – MERCATOR, ale też jego udział w indeksie jest poniżej 0,5%. Na giełdach zagranicznych wczorajsza sesja przyniosła wzrostowe odbicie po uprzednim spadku. Zmiana notowań kontraktów terminowych na główne indeksy implikuje lekko wzrostowy początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium wskazujemy na publikację krajowych danych o sprzedaży detalicznej i produkcji budowlanej oraz kończące się posiedzenie ECB.

Autor: Marcin Brendota

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: jsw notowanie | euro dolar wykres | wykres bitcoina | theppro sklep | pgnig akcje forum |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here