Naga MarketsGrupa jest producentem jednorazowych lateksowych rękawic medycznych oraz znaczącym dystrybutorem jednorazowych rękawic medycznych oraz innych wyrobów medycznych i ochronnych, głównie opatrunków i produktów włókninowych.

mercator-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy obejmujący pełną historię notowań wskazuje na powrót do trendu wzrostowego po okresie ponad rocznych spadków. Kilka dni temu spółka pochwaliła się świetnymi wynikami z trzeci kwartał. Spowodowało to wyjście ceny na nowe, historyczne maksima. Wydaje się więc, że w dłuższym horyzoncie czasowym cena może nadal wzrastać.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

mercator-d1

Na wykresie dziennym widać, że ponad roczny trend spadkowy wpisywał się w formację kanału. Niedawno doszło do mocnego wybicia i re-testu. Całość była podparta większym wolumenem. Wydaje się, że w krótkim terminie możliwa jest jakaś korekta, perspektywa długoterminowa jest jednak pozytywna, a układ dołków i szczytów oraz wspomniane wybicie wskazują na dalsze wzrosty. Najnowsza rekomendacja zakłada wzrosty do 27 zł co także powinno zachęcać kupujących do większej aktywności. Ostatnio o spółce pisałem 17 sierpnia.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here