Naga MarketsFundusz Mercaton ASI zamierza pozyskać kapitał w wysokości 100 mln zł w ciągu 2 lat, twierdzi na antenie Comparic24.tv członek zarządu spółki, Tomasz Nietubyć. Działalność podmiotu skupia się przede wszystkim na obszarach takich, jak recycling i gaming, ale także produktach codziennego użytku (FMCG) oraz nowoczesnych systemach wsparcia przemysłu.

  • Zespół zarządzający Mercaton ASI tworzą managerowie, inwestorzy i przedsiębiorcy z wieloletnim stażem
  • Ideą nadrzędną Mercaton ASI jest wspieranie Spółek działających na rzecz rozwoju branż przyczyniających się do wzrostu jakości życia społeczeństwa
  • Więcej w rozmowie na antenie Comparic24.tv:

Te artykuły również Cię zainteresują
Mercaton ASI z ambitnym celem na najbliższe 2 lata

– Fundusz Mercaton ASI rozpoczyna kolejny etap działania – w ciągu 2 lat zamierza pozyskać kapitał w wysokości 100 mln zł. Inwestorom proponuje zaangażowanie w projekty odpowiadające na potrzeby współczesnego świata oraz wykazujące potencjał na wysoki zwrot z inwestycji. Wartością dodaną jest działalność edukacyjna funduszu, opierająca się na profesjonalnych szkoleniach dla inwestorów. Powstały w 2019 roku Mercaton ASI w ubiegłym roku zgromadził ponad 50 inwestorów i rozpoczął pierwsze inwestycje, których łączna wartość to ponad 5 mln zł – napisano w komunikacie spółki.

Strategia inwestycyjna oparta o wartości, skoncentrowanie na projektach poprawiających jakość życia, a zarazem wykazujących potencjał do szybkiego wzrostu, profesjonalizm i doświadczenie zespołu zarządzającego – to główne punkty, na których swą ofertę dla inwestorów opiera Mercaton ASI.

– Zwracamy się do inwestorów, dla których istotne są nie tylko zyski, ale też wywieranie pozytywnego wpływu na świat, w którym żyjemy. Nasza strategia łączy podejście merkantylne z założeniami impact investingu, a inwestycje skupiają się na projektach pożytecznych społecznie i środowiskowo. Stawiamy na profesjonalnych, zweryfikowanych inwestorów. Progiem wejścia jest kwota 50 tys. zł. – komentuje Tomasz Nietubyć.

Mercaton ASI to powstały w 2019 roku alternatywny fundusz inwestycyjny, którego założeniem jest wspieranie projektów odpowiadających na potrzeby współczesnego świata oraz wykazujących potencjał na wysoki zwrot z inwestycji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here