Naga MarketsDyrektor Izby Administracji Skarbowej w Warszawie uchylił w całości decyzję dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie z 16 grudnia 2016 r. oraz określającą stratę spółki z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych (CIT-8) za rok 2012 w wysokości 6 594 005,99 zł, podała spółka.

Mennica Polska: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej uchylił w całości decyzję dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie

“Przedmiotowa decyzja uwzględnia prezentowane przez spółkę stanowisko w sprawie uznania wydatków za korzystanie ze znaków towarowych za koszt uzyskania przychodu dla celów podatku dochodowego” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Decyzja nie ma wpływu na bieżący wynik finansowy Mennicy Polskiej, podkreślono.

Decyzja ta jest ostateczna w administracyjnym toku instancji. Jednocześnie przysługuje spółce prawo wniesienia skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, podano także.

Mennica Polska, uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic na świecie, jest czołowym producentem monet i numizmatów w Polsce oraz Europie. Jest także jedynym producentem sztabek złota inwestycyjnego w Polsce oraz liderem w zakresie wdrażania, obsługi i rozwoju systemów karty miejskiej. Ponadto realizuje inwestycje deweloperskie w Warszawie. Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here