Naga MarketsMemowe krypto rosną w siłę. Elon Musk pomaga zabłysnąć Shina Inu (SHIB)W tym roku memowe kryptowaluty okazują się wielkim hitem. Popularność zawdzięczają przede wszystkim wpływowym „influencerom”, do których zalicza się Elon Musk czy Mark Cuban. Swoimi wypowiedziami pomogli rosnąć DOGE. W tym tygodniu widać dużo popyt na Shiba Inu (SHIB) po tym, jak CEO Tesla opublikował na Twitterze zdjęcie swojego pupila, psa rasy Shiba Inu.

Powody do wzrostu Shiba Inu (SHIB)

Sukces DOGE ostatecznie doprowadził do powstania ogromnej liczby kryptowalut o tematyce psów, które dołączyły do pakietu crypto meme.W tym tygodniu na fali jest wspomniana kryptowaluta Shiba Inu, która doświadcza trzycyfrowego wzrostu procentowego. W tym miesiącu SHIB rośnie bowiem o ponad 200%.

Rajd SHIB rozpoczął się po tym, jak Elon Musk zamieścił na Twitterze zdjęcie swojego szczeniaka Shiba Inu (widoczne poniżej). Należy jednak mieć na uwadze, że powodów było więcej, a kluczowe są wzrosty wiodącej kryptowaluty – bitcoina (BTC).

Wzrost ceny SHIB pojawia się, gdy ekosystem stojący za tokenem rozszerzył się o giełdę ShibaSwap. Ta twierdzi natomiast, że oferuje niższe opłaty za wymianę niż Uniswap. Poza tym daje posiadaczom więcej możliwości zarabiania poprzez zapewnianie płynności.

invest

SHIB czerpie również korzyści z bycia jednym z niewielu tokenów memowych notowanych na wielu dużych giełdach kryptowalut, w tym na Coinbase i Binance, które zapewniają wystarczającą płynność i wolumen obrotu inwestorom zainteresowanym SHIB.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Ponadto, społeczność Shiba Inu wykazuje również rosnące zainteresowanie nadchodzącym uruchomieniem protokołu Shiboshi NFT.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here