Naga Markets

Meldmoto cyfrowa rewolucja branży automotive - prezentacja startupu podczas Invest CuffsW 2021 r. rynek samochodów używanych urósł o kolejne 10%, a co za tym idzie, wzrosło zapotrzebowanie na usługi serwisowe, które często wykonywane poza tzw. ASO. Z tego powodu powstał startup MeldMoto, oferujący kompleksowe rozwiązania zarówno dla właścicieli pojazdów, jak i serwisów. O tym, jak zrewolucjonizować relację klient-mechanik mówił podczas tegorocznej konferencji Invest Cuffs Wojciech Ozimek, założyciel Meldmoto.

  • MeldMoto to aplikacja w która znajduje wyselekcjonowane warsztaty samochodowe i pozwala online wizyty wraz z ich gotową wyceną
  • Startup kierowany jest zarówno do klientów, jak i samych serwisów ułatwiając proces obsługi klienta, oferując cały szereg udogodnień dla obu stron
  • Celem projektu jest maksymalna cyfryzacja branży automotive, na którą to obserwujemy wciąż rosnące zapotrzebowanie 
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl 

Meldmoto chce zrewolucjonizować branżę automotive

Z reguły najlepsi fachowcy nie poświęcają dużo czasu na budowanie swojego marketnigu, a ich najlepszą wizytówką jest wykonana praca. O ile sprawdza się to w przypadku dużych firm, zatrudniając dodatkowych ludzi z działu promocji i komunikacji, tak mniejsze warsztaty, często borykają się sufitem popularności, powyżej którego ciężko jest im skalować swój biznes.

– Wizyta u przypadkowego, tzw. jednorazowego mechanika może zakończyć się kosztami nawet kilkunastu tysięcy złotych. Źle wykonana usługa nie tylko nie naprawi obecnego problemu, ale może narazić nas na poważne koszty i dalsze problemy. W tym przypadku będziemy mieć też problem z dokumentacją, a co za tym idzie określeniem, co i kiedy było robione – mówił Wojciech Ozimek, założyciel Meldmoto.

Odpowiedzią na te problemy ma być dedykowany motoryzacji startup Meldmoto, który nie tylko pozwala serwisom na lepszą promocję, czy sprawniejszy kontakt z klientem, ale również buduje historię serwisową pojazdu, ułatwiając jego eksploatację oraz przyszłą sprzedaż.

Ponadto dzięki aplikacji, mechanicy skupiają się na pracach warsztatowych i zamiast odbierania telefonów, ustawiają swój kalendarz przy pomocy kilku kliknięć. Dodatkowo dzięki rzetelnym, zweryfikowanym opiniom, serwisy szybko pozyskują klientów, którzy bez słów ufają ich wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu.

Autor poleca również:

AVA Trade
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: comarch notowania | notowania pgnig | euro korona czeska | mbank akcje prognozy | gpw polenergia | akcje lotos | cyfrowy polsat akcje notowania |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPolski złoty słabnie przed wakacjami! Ile kosztuje euro, dolar, frank i funt w połowie czerwca?
Następny artykułKurs funta nadal znajduje się pod presją. MUFG przedstawia najnowsze prognozy dla GBP
Student prawa na wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonat i początkujący inwestor sektora walut cyfrowych, aktywnie podążający za bieżącymi zmianami legislacyjnymi. Czynny obserwator światowych przemian społeczno-gospodarczych oraz zmieniających się preferencji rynkowych. Interesuje się wpływem psychologii na rynki akcji, sztuką w sektorze giełdowym oraz szeroko rozumianym systemem zdecentralizowanych finansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here