TMS


Na dzisiejsze popołudnie zaplanowana została konferencja prasowa prezydenta elekta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa. Więcej informacji na temat samego wyboru Amerykanów i jego wpływu na rynku zawarto w komentarzu SEB.

Ciekawie natomiast wygląda sytuacja na parze walutowej USDMXN, gdzie wyraźnie widać osłabienie meksykańskiej waluty w stosunku amerykańskiego dolara, które peso zawdzięcza właśnie Trumpowi.

Na poniższym wykresie dziennym można dostrzec, że cena znajduje się na poziomach maksymalnych, w pobliżu 21.8720.

1001-usdmxn

Wzrosty przyspieszyły na początku obecnego roku, po tym jak przełamany został obszar oporu w obrębie 20.82, z którym byki zmagały się po wyborach prezydenckich w USA.

Jak przekonuje w komentarzu walutowym Michał Stajniak z XTB, osłabienie meksykańskiego peso związane jest “z obawami odnośnie wprowadzenia przez Stany Zjednoczone nowej polityki handlowej oraz wycofywanie się amerykańskich inwestorów z tego kraju.”

Na koniec załączam wykres USDMXN z portalu stooq.pl, gdzie na interwale miesięcznym widać wzrosty do dzisiejszych poziomów maksymalnych aż od 1990-go roku.

zrzut-ekranu-2017-01-11-o-13-42-09


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here