Naga MarketsMedinice uzyskało patent od amerykańskiego urzędu na zabiegi CoolCryoSpółka zależna Medinice – MediData uzyskała patent nadany przez amerykański urząd patentowy (United States Patent and Trademark Office) na wynalazek “Krioaplikator do małoinwazyjnej ablacji kardiochirurgicznej” (CoolCryo), podała spółka.”Ostatecznym wymogiem formalnym uzyskania patentu jest uiszczenie przez emitenta opłaty administracyjnej” – czytamy w komunikacie.

Nowy patent spółki Medinice

CoolCryo to system do wykonywania małoinwazyjnej krioablacji kardiochirurgicznej. CoolCryo do leczenia tkanek wykorzystuje bardzo niską temperaturę, podano także.

Te artykuły również Cię zainteresują
Medinice to polska firma o globalnym zasięgu, będąca platformą dla rozwiązań stosowanych w kardiologii. Firma rozwija własne projekty oraz projekty pozyskane od naukowców z Polski i zagranicy. Zespół tworzą profesjonaliści z obszaru medycyny, badań klinicznych, prawa (w szczególności własności intelektualnej) oraz finansów. Spółka zadebiutowała we wrześniu 2018 r. na rynku na NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here