Naga MarketsMedicalgorithmics wyceniony na 26,50 zł. Kurs w układzie bocznym Analitycy Biura Maklerskiego Pekao, w raporcie z 20 kwietnia, podnieśli nieznacznie cenę docelową akcji spółki Medicalgorithmics do 26,5 zł z 26 zł wcześniej. Jest to wycena porównywalna z aktualnymi notowaniami. Poniżej kluczowe cytaty z raportu.

“Po wynikach za 2020 rok aktualizujemy nasze prognozy i cenę docelową dla spółki Medicalgorithmics. Nasz model wyceny wskazuje na 12-miesięczną cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 26,5 zł/akcję, co oznacza 3-procentowy potencjał spadku względem bieżącej ceny rynkowej” – podano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Jednak wychodzenie USA z pandemii oraz nowy produkt QPatch stanowią szansę MDG na odbudowę wolumenów badań i poprawę miksu produktowego, co powinno się przełożyć na powrót do rentowności operacyjnej w 2022 roku” – dodano.

Układ boczny i bronione wsparcie

Notowania poruszają w się w szerszym układzie bocznym. Na uwagę zasługuje fakt, że mamy w połowie tego układu lokalne wsparcie, które obecnie zatrzymuje spadki. Mimo iż sentyment na rynku nie sprzyja odbiciu, to choćby utrzymanie ceny nad tym poziomem w trakcie korekty na GPW, może sprawić, że w nieco lepszych okolicznościach, popyt powalczy o odbicie w kierunku głównego oporu.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: analiza bitcoin | kurs euro online | rekomendacje giełdowe | pgnig forum | kurs akcji mercator | eur usd kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here