Naga MarketsMedicalgorithmics rozpoczyna ofertę publiczną do 865 565 akcji serii H bez ppWarszawa, 15.11.2021 (ISBnews) – Medicalgorithmics podjęło decyzję o rozpoczęciu oferty publicznej w trybie subskrypcji prywatnej poprzez emisję nie więcej niż 865 565 akcji zwykłych na okaziciela serii H z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy, podała spółka.

Obecnie kapitał spółki dzieli się na 4 327 829 akcji.“Oferta jest skierowana, na zasadach określonych w zasadach subskrypcji, wyłącznie do inwestorów, którzy:
a) zostali wskazani przez zarząd spółki, z zastrzeżeniem postanowień uchwały emisyjnej, do zaproszenia ich do uczestniczenia w procesie budowania księgi popytu na akcje oferowane […] z grona osób, które: (i) są inwestorami kwalifikowanymi […]; lub (ii) są inwestorami, którzy zgodnie z warunkami określonymi w niniejszej uchwale, obejmą akcje oferowane o łącznej wartości, liczonej według ceny emisyjnej z dnia jej ustalenia, wynoszącej co najmniej 100 000 euro na inwestora;
b) zostali wskazani przez zarząd spółki, z zastrzeżeniem postanowień uchwały emisyjnej, do zaproszenia ich do uczestniczenia w procesie budowania księgi popytu z grona innych osób niż wskazane w punkcie a) powyżej w liczbie mniejszej niż 150 osób” – czytamy w komunikacie.

Ostateczna liczba akcji serii H, która zostanie zaoferowana do objęcia oraz cena emisyjna tych akcji zostaną określone przez zarząd spółki po przeprowadzeniu procesu budowania księgi popytu, w zależności od poziomu zainteresowania inwestorów objęciem akcji serii H. Zgodnie z uchwałą cena emisyjna akcji serii H nie będzie mogła być niższa niż 18 zł za jedną akcję, podano również.

Spółka przewiduje, że zawarcie umów objęcia akcji serii H oraz ich opłacenie nastąpi nie później niż 30 listopada 2021 r.

Medicalgorithmics to obecna na rynku od 2005 roku spółka wysokich technologii działająca w obszarze nieinwazyjnych urządzeń medycznych. Grupa dąży do osiągnięcia pozycji wiodącego dostawcy rozwiązań systemowych i algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Spółka działa na m.in w USA i w Azji. W 2014 r. spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect, na którym była notowana od 2011 r.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here