Naga MarketsMedicalgorithmics to obecna na rynku od 2005 roku spółka wysokich technologii działająca w obszarze nieinwazyjnych urządzeń medycznych.

medicalg

Akcje spółki znacząco drożały podczas sesji z ubiegłego tygodnia. Po kilku dniach korekty po wcześniejszym impulsie popytowym, w piątek doszło do wybicia poprzedniego wierzchołka ale także czytelnego oporu w rejonie 25 zł. Całość odbicia ma wsparcie w wyższych obrotach co sugeruje kontynuację zwyżki z najbliższym celem w okolicy 30 zł. W piątek spółka poinformowała o ustaleniu ceny w ramach nowej emisji akcji na poziomie 18,25 zł. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na realizację procesu zmiany modelu biznesowego w USA oraz rozwój sprzedaży międzynarodowej i technologii. Wcześniej spółka zapowiadała, że w tym roku spodziewa się znacznego wzrostu przychodów.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Wielton to największy producent i sprzedawca naczep i przyczep w Polsce, a w Europie jeden z wiodących graczy tego sektora.

wielton

Udane wejście w nowy rok zaliczył Wielton, którego akcje drożeją od początku grudnia o przeszło 30%. W ostatnich dniach zwyżka wyhamowała, jednak nie widać silniejszej reakcji podażowej. Wydaje się zatem, że dalszy ruch w górę jest realny, a najbliższy znaczący opór mamy w rejonie 8,50 zł. W miniony piątek spółka poinformowała, że jej firma zależna Lawrence David sprzedała ponad 3 tys. szt. naczep i zabudów, osiągając 8% udziału w brytyjskim rynku po trzech kwartałach 2019 roku. Wyniki na tym rynku szczególnie cieszą nie tylko ze względu na obawy związane z brexitem ale także z powodu prowadzony w firmie procesie reorganizacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here