Naga MarketsMedicalgorithmics S.A. to polska firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest ekspertem i dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG.

medicalg.
źródło xStation 5

Notowania spółki otworzyły się we wtorek ogromna luką wzrostową i bardzo szybko kurs sięgnął pułapu 26%. Szerszy trend nadal się nie zmienia, gdyż spółka od początku roku notuje już ponad 80% przecenę. W trendzie pojawiają się jednak znaczne korekty, potencjalnie więc pojawia się szansa na rozwinięciu kolejnego ruchu w górę. Tym bardziej, że są ku temu powody. W poniedziałek pojawiły się informacje, że jedna ze spółek zależnych Medicalg. złożyła w październiku 9420 wniosków o płatność od ubezpieczycieli z tytułu usług wykonanych przy użyciu technologii PocketECG na terenie USA. Oznaczałoby to wzrost w porównaniu z poprzednim miesiącem o 32%. Warto także mieć na uwadze, że najbliższy raport kwartalny poznamy już 20 listopada. Wczorajsza informacja może więc zwiększać oczekiwania co do raportu, to z kolei sprzyja wzrostom na bardzo wyprzedanym rynku. Wydaje się, że sukcesem popytu byłoby doprowadzenie kursu w rejon 53-54 zł.

Zobacz również: Poranny przegląd GPW – PGE, Unimot, Orzeł Biały

PlayWay to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

playway
źródło xStation 5

Udanie rozpoczęła się wtorkowa sesja także dla PlayWay. Spółka silnie zyskiwała od rana, ostatecznie zwyżka sięgnęła około 5% przy niezłych obrotach. Na wykresie mamy niekorzystny układ trzech coraz niżej położonych szczytów, jeżeli trend nie ulegnie zmianie, obecna zwyżka zbliżałaby się ku końcowi. Jesteśmy więc w kluczowym momencie, w którym powinna rozstrzygnąć się sprawa dalszych losów trwających od końca października wzrostów. Wczoraj argumentów za kontynuacją zwyżki dostarczyły informacje o tym, że gra “Thief Simulator”, która miała swoją premierę na platformie Steam 9 listopada, już w pierwszej dobie sprzedaży zwróciła wszystkie koszty produkcji i marketingu. Według szacunkowych danych już po pierwszych trzech dobach, grę kupiło ponad 36 tysięcy odbiorców. Inną także pozytywną informacją było zawarcie umowy między PlayWay a Ultimate Games, na mocy której spółka uzyskała licencję na wydanie 10 gier na platformę Nintendo Switch.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here