Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Medicalgorithmics SA jest producentem i dostawcą innowacyjnej technologii w obszarze zdalnej diagnostyki kardiologicznej.

Medicalg

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała w ubiegły piątek prawie 3% na całkiem przyzwoitych i co ważne utrzymujących się w czasie wzrostów obrotach. Powodem wzrostów mogły być zaprezentowane wyniki, choć nie były one w 100% idealne. To pokazuje jak bardzo pozytywny sentyment panuje na tej spółce. Cena powinna rosnąć dalej, przynajmniej do 260 zł, a w dłuższej perspektywie być może nawet sporo wyżej. Ostatnio o wzrostach informowałem 22 października.

Podstawowym obszarem działalności operacyjnej PCC Rokita SA jest produkcja i handel wyrobami chemicznymi.
pccrokita

Również PCC Rokita opublikowała w piątek wyniki za trzeci kwartał, które zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez rynek, podczas tej bardzo słabej w sesji na szerokim rynku. Ponad 2% wzrosty oznaczały kontynuację dotychczasowych wzrostów i wybicie linii korekty poprowadzonej po ostatnich szczytach. Cena powinna rosnąć przynajmniej do poziomu historycznego maksimum czyli 43,70 zł. Dopiero wybicie tego szczytu powinno otworzyć większą przestrzeń do dalszych wzrostów.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here