Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Medicalgorithmics SA jest producentem i dostawcą innowacyjnej technologii w obszarze zdalnej diagnostyki kardiologicznej.

medicalg

Spółka zyskała wczoraj ponad 2% i była to już druga z rzędu mocna sesja, choć nie podparta wyższymi obrotami. Doszło do wybicia linii łączącej ostatnie wierzchołki, która razem z kluczowym wsparciem w okolicy 205 zł tworzyła formację trójkąta. Wybicie poprzedniego szczytu przy 226 zł może zmienić układ sił i oznaczać trwalszy powrót do wzrostów.Conotoxia

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm

3% spadki były czwartą z kolei fatalną sesją w wykonaniu naszego giganta. Wczorajsza sesja doprowadziła do wybicia dołka z 24 lipca i oznacza, że aktualna cena jest najniższa od ponad 3 lat. W najbliższym czasie nie widać końca spadków i prawdopodobnie zmierzamy w stronę wsparcia jakim jest dołek właśnie sprzed 3 lat czyli okolice 79 zł. Jest to także dolna krawędź kanał spadkowego. Jeżeli tam nie nastąpi kontra kupujących to kolejna okazja może pojawić się dopiero przy 70 zł. O spadkach piszemy od 23 lipca.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSrebro – blisko strefy oporu
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Asseco Poland, GPW
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here