Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Medicalgorithmics SA jest producentem i dostawcą innowacyjnej technologii w obszarze zdalnej diagnostyki kardiologicznej.

medicalg.

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała wczoraj 4,6% przy wysokich obrotach, które utrzymują się w trakcie aktualnego impulsu wzrostowego. Najpierw doszło do wybicia z kilku miesięcznego kanału spadkowego, następnie pokonany został opór 225 zł, a dzisiaj upadł szczyt z maja czyli 236 zł. Droga do 260 zł stoi zatem otworem i najprawdopodobniej dość szybko użyjmy właśnie taką cenę. Taki scenariusz nakreśliłem 22 października, niestety nie zawsze trafna analiza idzie w parze z zyskami.

Cyfrowy Polsat S.A. to wiodąca grupa medialna w Polsce, którą tworzą spółki Cyfrowy Polsat oraz Telewizja Polsat.
polsat

Spółka wzrosła wczoraj o niecałe 2,5% przy bardzo wysokich obrotach. Fakty wybicia z kanału spadkowego oraz utrzymujące się duże obroty pozwala optymistycznie patrzeć w najbliższą przyszłość. Aktualnie kupujący mierzą się z oporem w rejonie 26 zł. Wszystkie pozytywy omówione wcześniej wskazują na spore szanse pokonania tej bariery. Jeżeli do tego dojdzie kolejnym celem będzie już tylko wyrównanie lub pokonanie historycznego maksimum.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here