Naga MarketsMedicalgorithmics SA jest producentem i dostawcą innowacyjnej technologii w obszarze zdalnej diagnostyki kardiologicznej.

medicalg w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Na interwale tygodniowym prawdopodobnie powstanie dzisiaj świeca pin bar sugerująca zakończenie niewielkiej korekty po wybiciu poziomu 240 zł. Będzie to sygnał do dalszych wzrostów wzdłuż linii trendu wzrostowego.

medicalg d1

Także na wykresie dzienny widać sygnały świadczące o możliwych dalszych wzrostach. Wczoraj przy 240 zł miała miejsce silne reakcja popytu. Jest to klasyczne zachowanie po wybiciu ważnego oporu. Powstała formacja objęcia hossy, zapowiadająca wzrost przynajmniej do górnej krawędzi kanału wzrostowego. Jedyne co może niepokoić to delikatnie spadające obroty w czasie wzrostów, choć i tak utrzymują się one na wysokim poziomie. O możliwych wzrostach informowaliśmy w analizie z 10 grudnia ubiegłego roku, gdy cena wynosiła 200 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here