Naga MarketsMedApp stworzy pierwszą w Polsce wirtualną przychodnię - zapiski giełdowego spekulantaFirma działająca w branży telemedycyny MedApp, poinformowała wczoraj o wprowadzeniu a rynek innowacyjnej usługi Wirtualnej Przychodni. Oprogramowanie jest już gotowe, a spółka prowadzi rozmowy z przychodniami, chcącymi wejść do systemu. Pierwsza w Polsce Wirtualna Przychodnia usprawni funkcjonowanie zarówno małych placówek medycznych, szpitali, jak i rozwiniętych sieci medycznych.

“W połączeniu ze zdalnym monitoringiem takich parametrów jak m.in. ciśnienie, puls czy temperatura przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych algorytmów AI, otrzymujemy rozwiązanie umożliwiające kompleksowe wsparcie procesu leczenia” – powiedział prezes MedApp Krzysztof Mędrala. Wirtualna Przychodnia umożliwi także zdalną rejestrację pacjenta przez placówkę czy szpital oraz prowadzenie zdalnego monitoringu i konsultacji przez lekarza.

  • MedApp tworzy pierwszą wirtualną przychodnię
  • Spółka notuje jednak spore spadki w ostatnim czasie

Warto dodać, że cały globalny rynek telemedycyny nabrał przyspieszenia z powodu wybuchu pandemii. Zdaniem ekspertów, powinien on rozwijać się w olejnych latach i w tym MedApp jako jeden z liderów tego rynku w Polsce upatruje swoją szansę. Spółka niedawno informowała o podpisaniu kolejnych dwóch umów Pierwsza z firmą Pozitive.dev, na podstawie której dostarczy dystrybutorowi wizualizacje trójwymiarowych danych medycznych.

Wysokie obroty, duża zmienność

Druga umowa dotyczy pilotażowego wdrożenia aplikacji CarnaLife System ze spółką Carintart. Na wykresie mamy za sobą spore spadki, po tym jak kurs ocierał się już o poziom 2 zł. Obecnie można nabyć akcje spółki sporo taniej, na poziomie szczytu z 2019 roku, trzeba jednak liczyć się z tym, że inwestycja może mieć charakter długoterminowy.

medapp


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here