Naga MarketsmedappMedApp S.A. podpisał umowę partnerską dot. nowej usługi Cyfrowa Przychodnia z firmą Diagnostyka, największą polską siecią laboratoriów medycznych. Dzięki podjętej współpracy, pacjenci oraz lekarze będą mieli ułatwiony dostęp do badań wykonywanych przez Diagnostykę oraz bezpieczny wgląd do ich wyników w formie elektronicznej za pośrednictwem komputera lub aplikacji mobilnej.

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych

– Nawiązanie współpracy z liderem diagnostyki laboratoryjnej w Polsce jest dla nas ważnym etapem rozwoju Cyfrowej Przychodni. Dzięki wspomnianemu partnerstwu specjaliści placówek medycznych otrzymają możliwość bezpośredniego, zdalnego zlecania szeregu badań wykonywanych przez Diagnostykę. Co więcej, zarówno lekarze jak i pacjenci, będą mieli równie łatwy i bezpieczny dostęp do ich wyników – uzyskiwany dzięki otrzymaniu specjalnego kodu.  – komentuje Krzysztof Mędrala, prezes MedApp S.A. Wykorzystując doświadczenia w zakresie sztucznej inteligencji, sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę dla pacjentów i lekarzy. Wierzymy, że rozwiązania oferowane
w ramach Cyfrowej Przychodni będą wkrótce nowym standardem w obszarze świadczenia usług medycznych wspieranych nowoczesną technologią, a współpraca z Diagnostyką przybliża nas do tego celu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych, posiadająca najszerszy wybór badań. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług diagnostycznych na wszystkich ich etapach od pobrania i transportu materiału biologicznego, aż po dostarczenie wyniku analiz medycznych. Diagnostyka wykonuje rocznie ok. 100 mln badań dla ponad 16 mln pacjentów.

Rozwiązanie Cyfrowa Przychodnia usprawnia funkcjonowanie zarówno małych placówek medycznych, szpitali jak i rozwiniętych sieci medycznych. Innowacyjna usługa MedApp umożliwia pełną, zdalną obsługę pacjentów – od umówienia na wizytę, poprzez jej przeprowadzenie, po zlecenie badań i ich analizę. Jest to szczególnie ważne w dobie trwającej walki z pandemią SARS-COV-2.

Nowa usługa MedApp jest poszerzeniem dotychczasowej palety narzędzi i rozwiązań dostępnych
w aplikacji CarnaLife System.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: indeks sp500 | kursy kryptowalut wykres | bitcoin info | s&p notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here