Naga MarketsmedappMedapp ma umowę z Semicon na sprzedaż aplikacji CarnaLife System, podała spółka. Aplikacja CarnaLife System będzie wykorzystana w urządzeniach firmy Semicon przeznaczonych do analizy danych wchodzących w skład badań laboratoryjnych.

Medapp i Semicon wspólnie działają na rzecz nowej aplikacji

17 czerwca 2020 roku spółka podpisała umowę współpracy z firmą Semicon Sp. z o.o., która od 30 lat działa w branży elektronicznej. Podpisana umowa dotyczy sprzedaży aplikacji do odbierania danych z urządzenia zaprojektowanego przez Semicon. Emitent z uwagi na swoje doświadczenie w tworzeniu systemów telemedycznych CarnaLife opartych o łączenie się z urządzeniami zewnętrznymi, został wybrany na partnera, który przygotuje aplikację do monitorowania ww. urządzeń. MedApp S.A. posiada wdrożony system ISO 13485, co umożliwia Semicon szybszą certyfikacje swoich produktów jako wyrobów medycznych w klasie Iia – czytamy w komunikacie.

Semicon będzie realizował dwuletnie wsparcie techniczne oraz będzie brał udział w rozwoju dostarczonej aplikacji.

Te artykuły również Cię zainteresują

MedApp to notowana na NewConnect spółka działająca w branży telemedycyny. Produktem stworzonym i rozwijanym przez firmę jest analityczny system telemedyczny Carna Life, skierowany do pacjentów, lekarzy, placówek medycznych. System znajduje zastosowanie w takich dziedzinach jak: kardiologia, diabetologia, dietetyka, choroby cywilizacyjne oraz obrazowanie 3D/4D.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here