Naga MarketsONEm Communications w Londynie ogłosiło rozpoczęcie programu mCoin “Pseudo-Mining” dedykowanego mieszkańcom Afryki.


mCoin używa “Pseudo-Mining” w celu rozsyłania cyfrowych monet do mas. Akcja polega na wysyłaniu mCoinów ludziom, których chcemy nimi nagrodzić za ich pozytywne działania. Akcja dotyczy mieszkańców Afryki. mCoiny można wysyłać za pomocą smsów na numer +447860039088 (mogą obowiązywać standardowe stawki za wiadomości międzynarodowe).

Jak to działa?

Użytkownicy otrzymują 100 darmowych mCoinów przy rejestracji i swój pierwszy portfel SMS. Dodatkowo otrzymają kod polecający do dzielenia się z przyjaciółmi i rodziną.

mCoin jest jedyną kryptowalutą mogącą działać bez Internetu. Przechowywanie, przesyłanie i handlowanie mCoinami jest możliwe za pomocą portfela SMS.

Jak donosi Światowe Forum Ekonomiczne, ponad 4 miliardy ludzi nie ma dostępu do Internetu. Według Banku Światowego niedrogie usługi finansowe mogą być rozwiązaniem problemu przezwyciężania ubóstwa, zmniejszania różnic w dochodach i zwiększania wzrostu gospodarczego. Technologia kryptowalut może być częścią tgo rozwiązania. Może umożliwić dostęp do usług finansowych 2,5 miliardom osób nieposiadających rachunku bankowego.

mCoin został stworzony, aby wzmocnić pozycję osób nie posiadających konta bankowego. Dostarcza niedrogie udogodnienia finansowe, takie jak płatności elektroniczne, rachunki bieżące i oszczędnościowe dla miliardów niezrzeszonych i nieuprawnionych osób na całym świecie.

ONEmWallet pozwala ludziom wysyłać mCoiny między sobą, używając tylko nicku w systemie ONEm, np. @Chris, zamiast wprowadzania długiego adresu portfela. Po raz pierwszy ludzie będą mogli przesyłać mCoiny z portfela SMS offline do innych cyfrowych portfeli aplikacji. Dla wielu ogromną zaletą będzie bezpieczeństwo oferowane przez w pełni funkcjonalny portfel, który zasadniczo przypomina zimny portfel offline.

Korzystanie z technologii Blockchain za pośrednictwem SMS-a może być nowym etapem rozwoju sieci bloków. Umożliwi popularyzację dla miliardów osób nie mających dotąd szansy wzięcia udziału w handlu elektronicznym przez brak Internetu.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here