Naga MarketsMCI, utworzony w 1999 r., to jedna z wiodących grup private equity w regionie CEE, zarządzająca zdywersyfikowanym portfelem inwestycji.

mci w1

Interwał tygodniowy pokazuje trend wzrostowy, który trwa od prawie 3 lat. Niedawno został on potwierdzony kolejnym odbiciem od linii trendu, a wzrosty po tym wydarzeniu trwają nieprzerwanie od 3 tygodni. Zakończenie korekty, która przyjmuje postać ruchu bocznego nastąpi w momencie wybicia najwyższego jej punktu czyli mniej więcej 11 zł, jeżeli do tego dojdzie kurs otworzy sobie drogę do znacznie większych wzrostów, gdyż historycznie aktualne poziomy nie są wcale zbyt wysokie, przypomnę że maksimum notowań to poziom 38 zł.

mci d1

Na interwale dziennym można dokładniej określić zakres wspomnianej konsolidacji. Mieści się ona między 8,50 zł, a 10,30 zł. Odbicie od jej krawędzi, a zarazem ważnego wsparcia oraz linii trendu doprowadziła do zwyżki pod strefę oporu. Kupowanie akcji w tym miejscu obarczone jest sporym ryzykiem, gdyż było ono już kilkukrotnie wykorzystywane przez sprzedających do zatrzymania wzrostów. Moim zadaniem należny wstrzymać się z zakupami i powrócić do nich w momencie wybicia oporu. Otworzy to drogę do ataku na najwyższy szczyt trwającej korekty i dopiero tam rozstrzygać się będą długoterminowe losy spółki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here