Naga MarketsMCI i T. Czechowicz podnieśli cenę w wezwaniu na PEM do 17,65 zł/szt.MCI Management, MCI Capital Alternatywna Spółka Inwestycyjna oraz Tomasz Czechowicz podnieśli cenę w wezwaniu na akcje Private Equity Managers (PEM) do 17,65 zł za akcję z 15 zł poprzednio, podał podmiot pośredniczący Noble Securities.”Akcje objęte wezwaniem będą nabywane po cenie 17,65 zł za jedną akcję” – czytamy w zmienionej treści wezwania.

Finax

“Akcje objęte wezwaniem będą nabywane po cenie 17,65 zł za jedną akcję”.

W listopadzie 2020 r. MCI Management, MCI Capital Alternatywna Spółka Inwestycyjna oraz Tomasz Czechowicz ogłosili wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 1 702 127 akcji Private Equity Managers, stanowiących 49,72% kapitału zakładowego i głosów na walnym zgromadzeniu, pod 15 zł za akcję.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Podwyższona cena, po której będą nabywane akcje spółki w ramach wezwania, wynosząca 17,65 zł za jedną akcję spółki, odpowiada wartości księgowej jednej akcji spółki według stanu na dzień 31 grudnia 2020 r. wyliczonej na podstawie szacowanych wyników grupy kapitałowej półki opublikowanych przez zarząd spółki w dniu 13 stycznia 2021 r. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez zarząd spółki, szacunkowe wyniki (a tym samym wyliczona na ich podstawie wartość księgowa jednej akcji spółki) odzwierciedlają istotne pozytywne wydarzenia, które miały miejsce w czwartym kwartale 2020 r., stąd wzywający, mając na względzie również rozmowy zarówno z akcjonariuszami apółki, jak i akcjonariuszami wzywającego 2, postanowili o podwyższeniu ceny proponowanej za akcje spółki w wezwaniu z 15 zł na 17,65 zł” – czytamy także.

Grupa Private Equity Managers to grupa kapitałowa wyspecjalizowana w zarządzaniu różnymi klasami aktywów, w tym w funduszach venture capital. Fundusze inwestycyjne, których portfelami inwestycyjnymi zarządzają podmioty z grupy inwestują przede wszystkim w szybko rosnące spółki z sektora technologicznego z regionu CEE, Turcji, Rosji, Niemiec i innych krajów Europy Zachodniej. Spółka jest notowana na GPW od 2015 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here